אנטיאייג'ינג – כן…זה יתכן!

pic021

אנטיאייג'ינג – כן…זה יתכן!

מכיוון שכולנו היינו רוצים להאריך את תוחלת החיים ולחיות באיכות חיים ללא מחלות, ללא מגבלות וכמובן להיראות צעירים ומטופחים. אנטי אייג'ינג זהו תחום מחקר ייחודי שהחל להתפתח בשנים האחרונות לטיפול בעיכוב ההזדקנות של גוף האדם ועור הפנים.

כאשר אנחנו מתחילים להזדקן הגוף שלנו מאבד מיעילותו מבחינות רבות, הגוף נעשה כבד, איטי, אינו גמיש, רופף ופחות יציב. מופיעות מחלות המאפיינות את הזקנה כגון התקפי לב, סרטן, אלצהיימר, בריחת סידן, איבוד כושר הזיכרון והעור שלנו אחרי גיל 40 נעשה דק יותר, הוא מאבד מגמישותו נעשה יבש, מקומט ורפוי.

הטיפול מיועד למלחמה בהזדקנות העור. את תהליכי ההזדקנות והסימנים שתהליכים הללו מותירים על עור הפנים, לא ניתן כמובן לבטל לחלוטין. מאידך, טיפול נכון ומקצועי, עם מוצרי איכות פרא-רפואיים, וטכנולוגיה חדישה ניתן בהחלט לטשטש את הסימנים הללו, להחיות ולהחזיר לעור את האלסטיות והחיוניות שאבדו לו עם הגיל, למתוח ולמצק את עור הפנים, להחזיר לו מראה זוהר וברק טבעי.

טיפולים קוסמטיים חדשניים לחידוש והצערת עור הפנים כגון: שימוש במכשיר ה- Cenergy, פוטו רג'וביניישן Photo rejuvenation וטיפולי מזו רולר / דרמה רולר . טיפולים אלה דוחים את סכין המנתחים, משפיעים באופן מידי על מרקם עור הפנים ומשפרים באופן דרמטי את מראה העור ומעניקים לעור מיצוק, החלקת קמטוטים, הבהרת כתמים וצמצום נקבוביות פעורות.

אז לפני שאת רצה למנתח פלסטי כדאי שתתייעצי עם טלי מימון – קוסמטיקאית פרא-רפואית, מומחית בטיפולים חדשניים לשיפור הזדקנות העור – ללא פילינג, מתיחת פנים וכמובן ללא ניתוח.