הזרקות לשיפור מראה הפנים והצוואר – תופעות לוואי שעורי הצלחה ומחירים

מאז שנות השבעים ובמיוחד בשנים האחרונות, הטיפולים בהזרקות הפכו ללהיט בעולם המערבי. אם בעבר טיפולים כאלה דרשו ניתוחים מסוכנים אשר היו יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך, היום ההליך הוא פשוט, מהיר ובטוח. ההזרקה נעשית על ידי רופאים מומחים והתוצאות בשטח הם מידיות. אבל האם יש סכנה בהזרקות חוזרות ותקופתיות של חומר אשר מרדים לנו את השרירים?

האם יש ממה לפחד?

אמנם מדובר בהליך רפואי אשר חייב להתבצע על ידי רופא, אך לפי הממצאים של השנים האחרונות, הטיפול בהזרקות הוא בטוח. ישנן תופעות פיזיולוגיות מינוריות שעלולות להתרחש במהלך הטיפול כמו אדמומיות באזור הזריקה או שינוי זווית של השריר או שינוי בהבעת פנים אך התופעות האלה עוברות תוך זמן קצר, בדרך כלל כמה שבועות. אין צורך לקחת חופש מחלה. לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה באופן מיידי. החומר עצמו לא יכול לזלוג לאיברים אחרים בגוף והוא ממוקד לאזור הטיפול והזריקה. גורמים רשמיים מתחום הרפואה אף נותנים גיבוי מלא להליך. בעצם, אם שומרים על מרווחי זמן תקינים ומינון נכון של החומר, ניתן לחזור על אותו התהליך שנים על גבי שנים ללא כל סכנה.

האם מאושר לכל אחד?

יש מקרים בודדים שבהם לא מומלץ לבצע טיפולים כמו למשל נשים בהריון או נשים שמתכוונות להיכנס להריון, נשים מניקות או חולים במחלות של ניוון שרירים או חולים במחלות אוטו אימוניות. במידה ואין לך אף אחד מאלה, ניתן להזמין טיפול גם לעצמך ללא כל בעיה. למעשה, טיפולים הראו אחוז אפסי כך שכל אחד יכול ליהנות היום מטיפול אסתטי ולהראות צעיר יותר, אפילו גברים. הטיפולים מתבצעים בדרך כלל בגילאי 35 – 40 לטיפולים הראשונים וממשיכים אחת לתקופה. רצוי לציין כי לא מומלץ להשתמש בטיפול אחרי גיל 65 במידה ולא עברת טיפולים קודמים.

כמה עולה טיפול?

הטיפולים תלויים בכמות החומר והאזור. רצוי להדגיש כי תחום הטיפולים נמצא כל הזמן בתהליך של התחדשות ופיתוח ולכן ככל שהתחום יתפתח כך ניתן יהיה לבצע את הטיפולים במחירים זולים יותר. האזורים החצי העליון של הפנים באזור המצח, הגבות והעיניים יעלו בסביבות 700 – 1,400 ש"ח ואילו טיפול באזור השפתיים יעלה בסביבות 500 – 900 ש"ח. טיפול להרמת גבות יכול לעלות סביב 900 -1,500 ש"ח ואילו על אזור הצוואר יהיה עליך לשלם כ-1,100 – 1,600 ש"ח. טיפול בהזעת בית השחי יכול לעלות בסביבות 1,200 – 1,500 ש"ח ואילו טיפולי הזעה בכפות רגליים וידיים יכולים להגיע ל-5,000 ש"ח.

לסיכום, הטיפולים היום הם בטוחים, זמינים, מהירים ויעילים! אמנם טיפול מחייב הוצאה כספית כל כמה חודשים, אך לאור ההצלחה העולמית והתוצאות המשמעותיות, טיפולי אלו עוזרים היום לאלפי נשים וגברים להרגיש טוב יותר עם עצמם ועם העור שלהם.

טיפול בהזרקה מעניין גם אותך? כל מה שצריך לעשות הוא להתקשר עכשיו ולקבוע את הטיפול הבא שלך ב- Tali Cosmetics”" בטלפון 077-2315931.