הכל אודות אנטיאייג'ינג

pic023

הכל אודות אנטיאייג'ינג

אייג'ינג הוא מושג המסביר את תהליך ההזדקנות של הפנים הכולל שלושה מרכיבים: התרוקנות, צניחה והידרדרות באיכות העור. אנטי אייג'ינג, הוא לדחות או לאחר את הופעת סימני הגיל ולגרום להם להופיע בצורה עדינה ומאוחרת.

טיפול אנטי אייג'נג נכון, מצריך התייחסות מקצועית לכל המרכיבים הללו, על מנת לקבל תוצאה הרמונית שתראה טבעית.

אז מה זה בכלל אומר, כיצד ניתן לטפל בעור ובאיזה גיל מומלץ להתחיל את הטיפולים?

בבסיס של כל תכנית אנטיאייגינג ישנו טיפול סטנדרטי, אשר יכול להתבצע כשירות נפרד או יכול להיות הקדמה לסדרת טיפולים אסתטיים.

ישנם מספר דרכים לטיפול:

* שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג:

טיפול במרקם העור – קמטים, פיגמנטציה, נימי דם ורפיון העור.

לטיפולים אלו ניתן להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות אור, לייזר, גלי רדיו ואולטרסאונד המאפשר קבלת תוצאה טובה יותר ובזמן החלמה ובסיכון נמוכים יותר.

*טיפולים קוסמטיים למיצוק העור:

לאנטי אייג'ינג אין גיל מדויק והטיפול במוצרים אלו מתחיל לפי צורכי העור. יש להתחיל להשתמש במוצרי אנטי אייג'ינג בשלב שהעור הופך עמום יותר, אפור יותר וחסר חיים. הטיפול ההתחלתי עובד בעיקר על התחדשות התאים, החדרת לחות לעור וטיפול במראה. כיום, בזכות הטכנולוגיה המתפתחת, שוק האסתטיקה מציג מגוון חומרים חדשניים ופעילים למיצוק העור אשר יכולים למנוע את הצורך בניתוח פלסטי בעתיד.מוצרים רגילים מסייעים לעור בלחות ולתחזוקה שוטפת של העור. המרקמים שלהם קלילים ואינם מכילים מרכיבים פעילים.

מוצרי אנטי אייג'ינג מכילים מרכיבים פעילים, לטיפול בקמטוטים וקמטים נעשה שימוש בתכשירים המכילים חומצה הידרוקסית וחומצה סליצילית באחוזים גבוהים יחסית.

שימוש בחומצות בעצם מבצע פילינג מתמשך המקלף את העור באופן הדרגתי ומאפשר התחדשות תאי העור, טיפול בפיגמנטציה ויצירת מראה עור אחיד וצעיר.

פילינג נוסף הקיים הינו פילינג יהלום העוזר בטיפול בנזקי השמש ופיגמנטציה וכן גורם לקליטה טובה יותר של תכשירים לאחריו, גורם לייצור מחודש של קולגן ונותן מראה רענן ובריא.

טיפולים בתכשירים נוגדי חמצון:

מעבר לטיפול בקמטים, חשוב להתייחס למראה העור, שבגיל מבוגר יותר נראה עייף ואפרורי ולכן, במסגרת טיפול אנטי אייג' מומלץ לשלב החדרה של מגוון סוגי סרום להבהרת העור וכן לחות וויטמינים להזנת העור וקבלת מראה צעיר ורענן. חשוב לשלב שימוש בתכשירים נוגדי חמצון (אנטי אוקסידנט), למניעה והאטת קצב הזדקנות העור. תכשירים אלו מגנים על העור מפני נזקי רדיקליים חופשיים אליהם אנו נחשפים ביומיום ופוגעים באיכות העור.

טיפול אנטי אייג' מתקדם כולל שימוש בתכשירים פעילים בהתאמה לסוג העור ולכן חשוב שהטיפול יתבצע על ידי קוסמטיקאית מוסמכת שתספק את תוצאות הטיפול מבלי לפגוע בעור.

שימוש בקרם הגנה:

הטיפ החשוב ביותר לכל הנשים והגברים ובכל גיל, הוא להצטייד בקרם הגנה ולעשות בו שימוש כל כמה שעות.

אפשר למנוע את היווצרות הקמטים הכתמים ועייפות העור בעיקר באמצעות אורח חיים בריא, תזונה נכונה ושמירה על טיפוח יומיומי. נסו את זה ואולי תחסכו הרבה כסף.