הצרת היקפים – חלק א'

מהי שאיבת שומן? איך מבצעים הצרת היקפים באמצעות ניתוח פלסטי? מה היתרונות והחסרונות של הצרת היקפים לגברים ונשים בניתוח? מהן השיטות הקיימות החדשניות להצרת היקפים ללא ניתוח?

הליך רפואי מסוג הצרת היקפים מתאים לגברים ונשים שמעוניינים לחטב ולעצב אזורים בעייתיים בגוף כמו הישבן, הירכיים והבטן. בעזרת הניתוח, ניתן לשפר את תחושת הביטחון העצמי ולהתמודד עם תופעות פיזיולוגיות לא רצויות כגון צלוליטיס, חילוף חומרים איטי וכן הלאה. עם זאת, לא כולם יודעים כיצד מבצעים הצרת היקפים באמצעות ניתוח או מה ההבדל בינו לבין שאיבת שומן ולכן, ריכזנו עבורך כמה פרטים שחשוב להכיר בעת בחירה בניתוח לטובת הצרת היקפים.

לפני הכל – מאבחנים את הצורך האמיתי שלך

המומחים משתמשים בשיטות מתקדמות על מנת לאבחן את הצורך האישי שלך טרם בחירת שיטת הטיפול, על מנת לתאם הצרת היקפים באמצעות ניתוח.

היתרונות של הצרת היקפים באמצעות ניתוח

יותר ויותר גברים ונשים מבינים את החשיבות של הצרת היקפים לשיפור תחושת הביטחון העצמי. מעבר לכך, כדאי להביא בחשבון שהצרת היקפים באמצעות ניתוח היא נכון להיום אופציה שמהווה תחליף טוב לאנשים שאינם יכולים לעסוק בפעילות גופנית ולכן נותנת מענה לאנשים שפיזור השומן בגופם לא אחיד. אותם אנשים לא יכולים להסתפק בשינוי התפריט התזונתי או בפעילות רפואית כדי לשפר את תחושת הביטחון העצמי והם זקוקים לטיפול מקיף יותר.

החסרונות של הצרת היקפים באמצעות ניתוח

למרות שקיימים יתרונות בהצרת היקפים באמצעות ניתוח החסרונות רבים וזאת בעיקר לעומת טיפולים חדשנים שאינם פולשניים.
החסרונות הברורים הנם היותו של הניתוח פולשני מה שמתורגם לכאבים לאחר הניתוח. ההתאוששות מניתוח פולשני הנה ארוכה ומייסרת ורק לאחר מספר שבועות חלה הקלה ברמת הכאבים.
כמו כן הניתוח עצמו משאיר חותם ברור על הגוף, שכן החיתוך משאיר צלקת שאינה חביבה ונראית לעין בבירור.

כיצד מבצעים הצרת היקפים באמצעות ניתוח?

המטרה של הצרת היקפים באמצעות ניתוח היא לסלק את תאי השומן העודפים ולחטב את הגוף. במהלך הניתוח, הידוע גם בשמו 'ניתוח שאיבת שומן', מבצעים המומחים את ההליך הרפואי בעזרת ציוד מתקדם, במטרה לחדור אל מתחת לעור המטופל, להרוס את תאי השומן באזור הספציפי שהוגדר ולפנות אותם מן הגוף באופן מלאכותי ומבוקר. הליך זה מצריך ידע ומיומנות רבים על מנת להיות מסוגלים לבצע אותו במקצועיות הנדרשת ולהשיג את התוצאה הרצויה.

מאפיינים של הצרת היקפים באמצעות ניתוח פלסטי

הצרת היקפים באמצעות ניתוח מתבצעת עם מכשיר BPL שמתמקד במצבורי השומן בגוף. הניתוח משלב אלמנטים של המסת שומן עם הצרת היקפים. התהליך עצמו קצר אך ההתאוששות ארוכה וכואבת. הוא מיועד למי שסובל ממצבורי שומן בינוניים ומתבצע לאחר הרדמה מקומית, אך בקרב גברים ונשים עם מצבורי שומן קטנים הוא נחשב פחות יעיל. כמו כן, הניתוח הפלסטי משיג תוצאה מהירה, הסיבוכים נחשבים נדירים והוא מתאים לחלק העליון והתחתון של הגוף כאחד.