הצרת היקפים – חלק ב'

גברים ונשים שרוצים להיראות במיטבם חייבים לשמור על תזונה מאוזנת ולבצע פעילות גופנית מבוקרת ומתונה. יחד עם זאת, ישנם הסובלים מתופעות הקשורות לקצב חילוף החומרים וכתוצאה חלק מן האנשים לא מצליחים להצר ההיקפים בדרך הרגילה. עבור כל אחד מן המקרים, קיימים פתרונות אחרים שקשורים לטיפולי הצרת היקפים ונכון להיום ניתן לשלב טיפולי הצרת ירכיים עם הורדת שומן בבטן ובאותה הזדמנות גם לדאוג למיצוק הישבן או טיפול בצלוליטיס.

שיטות להצרת היקפים חדשניות

היעילות של טיפול הצרת היקפים תלויה במידה רבה בשיטה הנבחרת לאחר האבחון. אנו מזמינים גם אותך לפגישת היכרות ללא התחייבות ומעמידים לרשותך את הכלים המתקדמים ביותר.

הנה למשל המאפיינים הבולטים של השיטות הנפוצות:

א. הצרת היקפים והעלמת צלוליטיס בשיטת ד"ר לייף – הצרת היקפים והעלמת צלוליטיס באמצעות חליפת "Air Therapy" ובה מערכות דחיסה משוכללות, המאושרות בידי מכוני התקנים המחמירים בעולם. החליפה מכסה את המטופלים מקצות הגפיים ועד אמצע הגוף. בעזרת לחץ אוויר, היא מבצעת עיסוי פניאומאטי גלי, מעין "סחיטה" מבוקרת של השומנים ועודפי הנוזלים בגוף, בעוד המטופל שוכב רגוע.

ב. בלה קונטור – בלה קונטור הוא מכשיר לא פולשני שמוריד נפח באזורים רגישים כמו הבטן, הזרועות הישבן והירכיים. מטרת המכשיר היא לגרות את תאי השומן ולהגביר את החדירות שלהם כדי לאפשר שחרור של חומצות שומן באופן טבעי.

ג. LPG במסגרת שיטה זו מפעילה מערכת עיסוי מכאנית לחץ חיובי על העור והרקמות התת עוריות. השיטה משפרת את היקפי הגוף ויעילה גם בשיפור מראה העור.

ד. לייזר – ליפולייט הוא מכשיר שבעזרתו ניתן להפעיל אור לייזר ולהשיג תוצאות מהירות עבור הורדת שומן בבטן או הצרת ירכיים. ההליך המומלץ נמשך 8 טיפולים ואורך 4 שבועות.

ה. אולטרסאונד וגלי רדיו – הטכניקה של תדירות רדיו מאפשרת לתקן את מרקם ורפיון העור, לעומת שיטת אולטרסאונד שבה מציעים טיפול בצלוליטיס על ידי ייצור מיקרו טראומות בתאי השומן והגדלת תנועת הנוזלים בין הרקמות.

היתרונות של טיפול הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים מבטיח שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, מדובר בטיפול מסוג אסתטיקה רפואית שאינו פולשני. בניגוד לשאיבת שומן שכרוכה בהכנה מוקדמת ומלווה בתופעות לוואי, טיפולי הצרת היקפים מבוצעים עבור גברים ונשים מיד לאחר אבחון מקיף ויסודי. הטיפול למעשה מתאים לכל אדם בריא ולכל סוגי וגווני העור. שנית, באמצעות טיפול הצרת היקפים ניתן לשרוף קלוריות ללא מאמץ או עייפות ולהשיג תוצאות מהירות. הטיפול אינו יקר, הוא בטוח לחלוטין ובעזרתו אפשר לשמור על מראה אסתטי לטווח זמן ארוך.

הצרת היקפים מתחילה באבחון של מקצוענים

בטלי קוסמטיקס נשמח לתאם עבורך אבחון מקיף לפני טיפול הצרת היקפים. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בטיפולים ואנו עושים שימוש רק במתקדמים ביותר מבינהם. מאחורינו קהל לקוחות מרוצה ונאמן.

בין אם מדובר בטיפול להעלמת צלוליטיס, בהצרת היקפים, במיצוק, בחיטוב או בהליכים נוספים כגון טיפולי פנים ואנטי אייג'ינג, במכון טלי קוסמטיקס אנו מעמידים לרשותך את המומחים המובילים בתחום. ביכולתך להתקשר אלינו עוד היום –  077-2315931