טיפולי פנים

טיפולי פנים

כולנו מסכימות כי טיפולי פנים הפכו זה מכבר לחלק חשוב מאד בסדרת הטיפולים. אין זה משנה אם מדובר בטיפול הנערך אחת לשבוע או טיפול הנערך אחת לחודש, ביקור אצל קוסמטיקאית מומחית נחשב למטלה חשובה ביותר. חשבי על כך, מה יותר נפלא מאשר לבקר אצל קוסמטיקאית תוך קבלת טיפולים מפנקים לצד תוצאות מצוינות ולאחר מכן לצאת עם מראה חדש?

2 סיבות לביצוע טיפולי פנים
• קבלת מראה בריא: אחת הסיבות החשובות לקבלת טיפולי פנים נעוצה בהשגת מראה יפה, זוהר וחיוני לעור הפנים. הרי אף אחד מאיתנו לא מעוניינת להיראות עייפה, בייחוד בעת הזמנה לאירועים חדשים. אם הוזמנת לאירוע חשוב הרי זה ממש לא יעלה על הדעת להגיע עם פצעונים על עור הפנים או מראה עור עייף ואפרורי או מראה מבוגר מכפי גילך. עם זאת, כל אחת יודעת כי כל איפור לא יוכל להסתיר פצעונים או כתמים או קמטים לתקופה ארוכה ללא התערבות של קוסמטיקאית. טיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית יסייע בפתרון הבעיה באופן ממוקד תוך קבלת מראה פנים יפות.
• איפור אפקטיבי: כל מאפרת מקצועית ממליצה לנשים העומדות בפני אירוע חשוב לעבור סידרת טיפולי פנים. טיפול פנים כולל המותאם למצב עורך. שילוב הפעולות מבטיח כי מריחת האיפור תהיה איכותית לאורך זמן רב.
שאלת השאלת- מתי לקבוע תור
השאלה החשובה מכל היא מתי לקבוע תור? התשובה לכך תלויה במצב עור הפנים. אם את לא סובלת מעור פנים בעייתי הכולל כתמי עור ובעיות נוספות התשובה היא כי ניתן להמתין עד לאירוע חשוב בו תזדקקי לקבלת טיפול. ההמלצה היא כחודש לפני אירוע חשוב ועד טיפולים הנעשים גם ביום האירוע או יום לפניו. אך אם מדובר בבעיה יותר עמוקה לפעמים יש צורך בסדרת טיפולים ואז יש להתחיל את הטיפולים לפעמים עד כחצי שנה לפני מועד האירוע על מנת להגיע לתוצאה רצויה.
מה מתרחש בחדר הטיפולים
בעת ההגעה לקוסמטיקאית היא תבצע אבחון מקיף ותתאים לך את הטיפול הנכון לך.
האם יש לבצע סדרת טיפולים
האם כדאי לבצע סדרת טיפולים? אם את סובלת מכתמי עור או פצעי בגרות, צלקות או קמטים, הרי ההמלצה היא לבצע סדרה של טיפולים לפני אירוע חשוב על מנת להעלים כל בעיה. מטרתה של סדרת הטיפולים היא להעלים את הבעיה ולשפר במהירות האפשרית את מראה העור.
בחורף או בקיץ?
אין המלצה גורפת באשר לעונה בה כדאי לבצע טיפול פנים, אך חשוב לציין כי בעונת החורף יש מזג אוויר המאפשר לבצע טיפול אפקטיבי יותר תוך שימוש במכשור מתקדם ותכשירים לחידוש העור וליצירת מראה זוהר.

לפרטים נוספים התקשרו: 077-2019040