טיפול באקנה בפנים

טיפול באקנה בפנים

ילדים בגיל ההתבגרות נוטים לסבול לעתים קרובות ממצב של אקנה בפנים שלהם, דבר שמטריד אותם רבות ללא ספק. אם אתם סובלים ממצב כזה ואתם מחפשים טיפול באקנה בפנים (פצעי בגרות) שיהיה מספיק אפקטיבי בכדי להביא לתוצאות שלא יאכזבו אתכם, מה שתוכלו לעשות זה ליצור קשר עם טלי מימון בקליניקה טלי קוסמטיקה, אשר תשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את הטיפול האפקטיבי ביותר לאחר אבחון מקיף.

טיפול באקנה בפנים – פשוט ממה שחשבתםטיפול באקנה בפנים

אם עד עכשיו לא יצא לכם לטפל באקנה שיש לכם על הפנים בגלל שחשבתם שאין דרך אפקטיבית לעשות זאת, אזי כדאי לכם לחשוב פעמיים. אצל טלי קוסמטיקה אתם תוכלו לקבל טיפול מקצועי מהמעלה הראשונה, ואתם תוכלו להיות רגועים בידיעה שאם תפנו אליה היא כבר תוכל לבצע טיפול באקנה בפנים שלכם בצורה כזו שתגרום לתוצאות מידיות וארוכות טווח כמובן. פשוט תנסו לשים לב שאתם מסבירים על המצב שלכם לטלי מימון והיא כבר תציע את דרכי הפתרון הרלוונטיות.

אל תשכחו לשפר את התזונה

אפשר שהאוכל שאתם בוחרים להכניס לגוף שלכם משפיע גם על מראה העור שלכם. ככל שתכניסו יותר פירות וירקות לגוף שלכם, שתיית מים מרובה, אכילת דגנים מלאים, כך הגוף שלכם יוכל לתפקד טוב יותר ואתם גם תראו הרבה יותר טוב ותשפרו את האקנה שעל הפנים. פשוט תנסו להוביל לשינוי בהרגלי התזונה שלכם ואתם גם תוכלו לראות תוך זמן קצר איך אתם מתחילים להרגיש מעולה וגם להיראות מעולה מבחוץ.

התזונה שלכם משפיעה על כל האספקטים בחיים שלכם באופן ישיר או עקיף. שינוי בתזונה יביא לשינוי ביכולת שלכם לעבוד כמו שצריך וגם להיראות בדיוק כפי שתמיד רציתם. פשוט תעשו זאת ותראו שקיבלתם החלטה חכמה.

דבר נוסף המשפיע באופן ישיר על האקנה הוא שמירה על הגיינת הפנים. ישנם כמה כללים בעניין:

  1. שטפו את הפנים כל ערב עם סבון שהותאם לעור הפנים שלכם ע"י טלי מימון לאחר אבחון מקצועי של מצב העור.
  2. חשוב לנגב את הפנים תמיד בנייר מגבת חד פעמי ולא במגבת! אקנה הינו חיידק הנקרא         P ACNE
  3. החליפו את ציפית הכרית לפחות יום כן יום לא או לחילופין השתמשו בציפית אנטי בקטריאלית, ניתן להשיג אצל טלי קוסמטיקה.
  4. השתמשו בתכשירים שהותאמו לכם אישית ובאופן מקצועי ביותר ע"י טלי מימון.