טיפול להעלמת קופרוז – נימי דם

טיפול להעלמת קופרוז – נימי דם

הזדקנות העור היא תהליך בלתי נמנע – אנו בנויים כך שלאחר הגיענו לבגרות מינית, מתחיל גופנו בתהליך ההזדקנות. הקמטים הראשונים החורצים את פנינו הם מאותותיו הראשונים של הזמן, קמטוטים מסביב לעיניים, וקמטי אף-שפתיים.

סוד יופיין של פנינו טמון ראשית כל בעור רענן, צעיר ונקי. כתמי עור / פיגמנטציה כהים, צלקות, עקבות אקנה וכלי דם הנראים לעין, מזקינים אותנו והופכים את עור הפנים, הצוואר והמחשוף שלנו למראה בלתי אחיד ,זקן וחסר חיים.

כולנו רוצים/ות להיראות נפלא ובכל גיל.

אנשים רבים המעוניינים ליהנות מעור חלק וצעיר יותר, בוחרים בפתרונות כירורגיים מורכבים, כמו ניתוחים קוסמטיים שונים. אולם, הטכנולוגיה המתקדמת והתפתחותה של הקוסמטיקה בשנים האחרונות, מציעות לנו פתרונות נפלאים שאינם כירורגיים ומאפשרים לנו ליהנות מתוצאות נפלאות וממראה עור נהדר.

נימי הדם – קופרוז

קופרוז נחשבת כבעיית עור שכיחה, המתבטאת בנימי דם קטנטנים, המופיעים בדרך כלל בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף. נימי דם אלה משווים לעור מראה אדמומי. חשיפה מוגברת לשמש, עשויה להדגיש ולהחמיר את התופעה.

נימי דם אלה מופיעים בגופנו, במהלך השנים, עם ההזדקנות ובעקבות הפסקת המחזור ושינויים הורמונאליים שונים בגוף, שכבת השומן שנמצאת מתחת לעור הופכת דקה יותר, שכן יש פחות אלסטין וקולגן. העור הופך דק יותר ויותר, ובמקביל נחלשים כלי הדם. קצב התחדשותם של התאים יורד, הם מקבלים פחות חמצן וחומרי הזנה וכך נוצר עור דק ועדין יותר. היחלשות זו ומחסורם של התאים בחומרי ההזנה הנדרשים להם, מובילים להופעתם של נימי דם. אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל בתופעת נימי הדם הינה באמצעות גלי אור. עורנו בנוי מסיבים של קולגן ושל אלסטין. סיבים אלה מתייבשים במהלך השנים, נסדקים, מתפצלים או נפגעים. בעזרתו של טיפול מתקדם, הנקרא פוטורג'וניביישן , שורפים את הסיבים המיותרים, ובכך מאלצים את העור לייצרם מחדש. טיפול זה משמש כתחליף מצוין לניתוח או לטיפול של מילוי קמטים והוא מבטיח תוצאות נפלאות. במקביל גם מבהיר כתמים בפנים ומחשוף.