טיפול פנים אקנה

טיפול פנים אקנה

תופעת אקנה נפוצה מאד ורבים מהאוכלוסייה סובלים מהופעה של פצעים בגילאים שונים גם לאחר גיל ההתבגרות. לפי האגודה הרפואית האמריקאית, רבים מהאוכלוסייה סובלים מאקנה כאשר רמת החומרה משתנה מאחד לאחר.

מי סובל מאקנה

ההשערה היא כי מתבגרים סובלים מאקנה, אך גם נשים בעלות בעיות הורמונליות . מטרת הטיפול היא להביא לשיפור מראה העור ולמנוע את הופעת התפשטות הפצעים. התוצאה אינה מאחרת להגיע- קבלת עור פנים בריא ויפה לאורך זמן רב.

מהם פצעי בגרות

פצעי בגרות המוכרים גם כאקנה נגרמים מהופעה של דלקת בבלוטות החלב. הפצעים מופיעים בדל תגובה להורמון טסטוסטרון. תגובתו של הגוף להורמון הופכת יציבה ככל שעובר הזמן והפצעים נעלמים. בלוטות החלב מפרישות עודף שומנים דבר הגורם להתפתחות של דלקת במקומות שונים. הזכרנו כי הפצעים עשויים להופיע גם לאחר גיל ההתבגרות ולגרום לירידה בבטחון העצמי ולכן חשוב מאד לדעת כיצד לטפל בפצעים השונים על מנת להביא להיעלמות שלהם.

כיצד ניתן לטפל באקנה

טיפול באקנה מותאם בהתאם לכל אדם לפי חומרת המצב. ההמלצה היא להגיע לטיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית כמו טלי מימון על מנת לבצע טיפול פנים להעלמת האקנה. טיפול פנים המבוסס על ויטמינים שונים עשוי להחזיר את היציבות לעור הפנים ולהביא לשיפור במצב עור הפנים. ההמלצה היא לשלב את הטיפול עם חמצן המסייע להאיץ את הליכי התחדשות העור.

 מה כולל הטיפול

אילו חומרים כולל הטיפול

טיפול פנים מבוסס על שימוש בחומרים אנטי דלקתיים המסייעים למיגור החיידקים ושיפור מראה העור. באמצעות שימוש בחומרים הנ” ל ניתן לראות תוצאות איכותיות תוך זמן קצר.

שמירה על מראה הפנים

אנשים הסובלים מהופעת אקנה צריכים להקפיד על שגרה ולהגיע אחת לכמה זמן לטיפול מניעתי על מנת למנוע את החזרה של הפצעים.

לאחר הטיפול חשוב מאד להקפיד ולהגיע לתחזוקה של העור על מנת לשמור על מראה עור יפה. התייעצות עם הקוסמטיקאית תסייע לבחון אחת לכמה זמן יש להגיע לתחזק את מראה  העור ואילו חומרים מתאימים.

לפרטים נוספים לחצו כאן..