מהן הזרקות בתחום הקוסמטיקה ואיך זה מצעיר את המראה שלך כל כך מהר

מי מאתנו לא רוצה לחזור אחורה בזמן, להיות צעירים ויפים יותר? אם עברת את גיל 30 התשובה שלך כנראה היא "כן". אמנם אי אפשר לעצור את הזמן ולהיות צעירים יותר אך כן ניתן לבצע טיפולים משלימים שגורמים לנו להראות יותר אסתטיים וחלקים. כן, אחת הבעיות המרכזיות בתהליך ההזדקנות אם אנחנו עוסקים בוויזואלי, היא הקמטים שנוצרים לנו בעור עם השנים. יחד עם זאת, בשנים האחרונות יותר ויותר נשים ואפילו גברים, פונים לרופאים לקבלת טיפולים קוסמטיים שכולל הזרקה של חומרים באזורים שונים בגוף. החדשות הטובות – התהליך אינו מסובך וההבדל במראה מידי.

איך זה עובד?

החומר עצמו נקרא בשמו המלא "בוטולינום טוקסין". שימוש בחומר התחיל כבר בשנות השבעים כטיפול בסימפטום של פעילות יתר בשרירי ההבעה. הטיפול בחומר כמו כן, הקטין משמעותית את הקמטים בעור. בדרך כלל הוא מחזיק מעמד עד כחצי שנה, מה שאומר שהזרקת החומר היא תהליך שחוזר על עצמו בכל פעם שיש צורך לחדש מילוי. רצוי לדעת כמו כן, שהחומר עובד רק על מקומות שתלויים בתזוזה של שרירי פנים. כלומר, הוא לא יעבוד על קמטים סטטיים. כיום החומר להזרקות יופי מיושם בשוק בטיפולים של הרפיית שרירי צוואר, טיפול בקמטים, הרמת זווית פה ועוד.

שימוש בהזרקות – האזורים השכיחים בגוף האדם

ישנם אזורים מסוימים בגוף האדם אשר בהם הטיפול שכיח ביותר. ככלל כל הטיפולים נעשים על ידי רופא מומחה ועל ידי הזרקה. ההזרקה מתבצעת על מנת להעלים קמטים באזור המצח. אזור המצח הוא האזור הפופולארי ביותר לטיפול שכן העור שמכסה אותו נמצא בשימוש תמידי בחיי היום יום. לכן העור באזור המצח נוטה להראות עם סימנים של קמטים שנראים כאילו נשארו שם מהפעם האחרונה שהופתעת ממשהו. אך הזרקה גם משמשת גם להעלאה של אזורים מסוימים כמו בין הגבות או לצדי העיניים, גם שם מצטברים להם קמטים עם השנים. ניתן להזריק גם באיזור הפה כדי להעלות או לשנות זווית ובפרט, בשנים האחרונות הזרקה בשפתיים עצמן נחשב למראה אפנתי. ניתן גם לרדת מאזור הראש אל הקמטים של הצוואר בטיפולי שכן ישנם סוגים שונים של קמטים באזור הצוואר שניתן לטפל בהם בקלות בעזרת הזרקה.

מה התופעות של הזרקות על הגוף?

הפעולה הבסיסית של החומר היא פשוטה. החומר עצמו הוא בדר"כ רעלן אשר מופק מחיידק. כאשר החומר מוזרק לשריר בכמויות קטנות, הוא משתק את השריר באופן זמני על ידי חסימה של האזור שנמצא בין העצב לשריר. יש עוד כמה שימושים בודדים בחומר באזורים נוספים בגוף, כמו למשל בבית השחי. הזרקה לתוך בית השחי מונעת הזעה מוגברת. כמו כן, קיימת עדות לכך שהזרקה מסייעת בהתמודדות עם מיגרנות.

למידע נוסף על טיפולי הזרקות ולטיפולים אסתטיים נוספים במרכז לטיפולים אסתטיים, ניתן לפנות אלינו בטופס צור קשר או בטלפון: 077-2315931.

אנחנו ב Tali Cosmetics מומחים באסתטיקה ומרכזים בתוכנו מגוון רחב של טיפולים אסתטיים כגון הזרקות חומצה היאלרונית לטיפול בקמטים, טיפולים באקנה, הסרת שיער פיגמנטציה ועוד.