מה זה אנטי אייג’ינג

מתי מתחילים סימני ההזדקנות של העור? מה מוביל לשינוי הנראות של העור? מהם נוגדי חמצון? האם קרמים מספיקים לטיפול אנטי אייג’ינג? אילו טיפולים כן מעלימים קמטים?

טיפולי אנטי אייג’ינג הפכו בעשור האחרון לפופולריים מאד. בעבר, הדרך היחידה להתמודד עם הופעת סימני הזדקנות הייתה פילינג וקרמים. היום, ישנם שלל טיפולים יעילים ובהם הזרקת חומצה היאלורונית, סקין בוסטר ומתיחה בחוטים.

סימני הזדקנות על העור

הגוף שלנו מתחדש כל הזמן. התאים מתחדשים ובו בזמן הם עוברים של תהליך זקנה. לרוב, בשנות העשרים אפשר לראות את ההשפעה של התהליך והביטוי יהיה בעור פחות גמיש, הופעת קמטוטים קטנים בצדי העיניים, בין הגבות ומעל לשפה. בשלב זה יופיעו כתמי והפצעים יחלימו לאט יותר.

הגורמים המשפיעים המובילים לתהליך ההזדקנות

אפשר לחלק את הגורמים המשפיעים על תהליך ההזדקנות של העור לשניים: גורמים שאינם בשליטך וגורמים שבשליטתך. גורם הגיל אינו נמצא בשליטה, אין לך אפשרות לעצור את הזמן ולכן זה טבעי שהעור ישנה את מראהו. הגורמים הנמצאים בשליטה הם עישון, חשיפה בלתי מוגנת לשמש ולזמן רב, תזונה מעובדת וחשיפה לחומרים מסוכנים. בדרך כלל אפשר לשנות את הגורמים הללו ולעזור לגוף להאט את תהליך ההזדקנות. נוסף על כך, הקפדה על שתיית מים, שינה טובה והוספת ירקות ופירות לתפריט, יכולה להשפיע לטובה ולהיות חלק מטיפול אנטי אייג’ינג.

מה הקשר בין אנטי אייג’ינג לבין נוגדי חמצון?

מזה שנים שהמילה “נוגדי חמצון” היא חלק מהשיח. הרדיקלים החופשיים נמצאים באופן טבעי בגופך ועם זאת המטרה שלך צריכה להיות לצמצם אותם. הדרך לעשות זאת היא להימנע מלכלוך, שמירה על היגיינה טובה, תזונה טבעית והעשרת הגוף באנטי אוקסידנטים, שהם נוגדי חמצון וה-“מחסלים” של הרדיקלים החופשיים.

השפעתם של משחות וקרמים אנטי אייג’ינג על תהליך הזדקנות העור

המשחות והקרמים הנמכרים בחנויות יכולים לעשות עבודה לא רעה כשיש צורך להוסיף לחות לגוף. עם זאת, בכל הנוגע להבטחות גדולות, חשוב לדעת כי החומר הפעיל בחומרים הללו נמצא בכמות קטנה וזאת כיוון שהשימוש במשחות ובקרמים הוא שימוש עצמי. קרמים אשר מתהדרים בכותרת “אנטי אייג’ינג” יעשו עבודה טובה בעיקר בגיל צעיר ובכל מקרה הם לא יעלימו קמטים וקמטוטים שכבר הופיעו.

אנטי אייג’ינג – טיפולים יעילים

בעשור האחרון אפשר לראות שינוי בעולם הקוסמטיקה וישנם פתרונות יעילים להעלמת קמטים והחזרת הזמן לאחור. טיפול באמצעות חומצה היאלורונית המוזרקת בעדינות יעניק לך עור פנים חלק וצעיר. ההזרקה מתבצעת רק על ידי קוסמטיקאית פרא-רפואית שהוכשרה בטיפול זה. טיפול יעיל נוסף הוא מתיחה בחוטים המתאימה לפנים ולצוואר. גם במקרה זה רק בעלת מקצוע המתמחה בתחום ובעלת ניסיון עשיר תתאים לביצוע הטיפול.

Tali Cosmetics מבצעת טיפולי אנטי אייג’ינג לאחר שהתמחתה בתחום. הטיפולים השונים יעילים ומצליחים להחזיר את הזמן לאחור.