מזותרפיה לפנים

מזותרפיה לפנים

ככל שעוברות השנים סימני הגיל נראים היטב בגופנו. יש מקומות הניתנים להסתרה החל מבטן מקומטת ועד לכתמי גיל, אך ישנם מקומות אותם קיים קושי להסתיר. נשים רבות מחפשות אחר הטיפולים החדשים שיסייעו להשיב את תקופת הנעורים ולהרגיש טוב יותר. הטיפול הבא סחף לא מעט נשים וגם גברים.

מהי מזותרפיה

מזותרפיה הינה טכנולוגיה פרא רפואית המסייעת לחידוש מראה העור. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר בשם Tri-M הכולל מחטים קטנות אותן מחדירים לשכבת העור הפנימי ויוצרים נקבים קטנים בצפיפות גבוהה. הדיקור באמצעות המחטים מסייע להליך התחדשות העור- המחטים מסייעות להתחדשות הקולגן בעור. נשים המחפשות להיראות צעירות יותר ולהיפטר מהקמטים עשויות למצוא מענה בטיפול.

אילו יתרונות קיימים לטיפול

הטיפול הנעשה אצל קוסמטיקאית מקצועית כמו טלי מימון נחשב לטיפול המסייע לחידוש ייצור הקולגן בגוף דבר המהווה יתרון משמעותי עבור נשים רבות. נוסף על כך מדובר בטיפול שאינו כואב- הטיפול נעשה במהירות גבוהה הכוללת 100 דיקורים לשנייה ולכן אין כאבים.

רק אצל קוסמטיקאית מומחית

על מנת ליהנות מהאפקטיביות של הטיפול חשוב מאד לבצע את ההליך אך ורק אצל קוסמטיקאית מומחית בתחום. בטרם ההגעה חשוב מאד לשוחח עם הקוסמטיקאית ולשאול אותה אודות ההכשרה שלה- בקשו ממנה לראות תעודות. שאלו אותה האם רכשה את ההשכלה שלה במקום מוכר. נוסף על כך בקשו לראות את המכשירים איתם היא עובדת- האם מדובר במכשירים שמורים היטב במקום מיוחד או מונחים כך סתם על רצפת הקליניקה? בשל העובדה כי מדובר בבריאות שלכם לא הייתם רוצים לקחת סיכונים ולכן חשוב מאד לוודא כי מדובר במכשירים הנמצאים במקום המיועד עבורם.

התייעצו עם לקוחות

בבואכם להגיע לטיפול, ההמלצה היא להתייעץ עם לקוחות קודמים- שאלו אותם כיצד מתבצע הטיפול והאם ניתן לראות תוצאות טובות. מטופלים מרוצים יאמרו לכם את האמת ואתם תוכלו לקבוע תור ללא חשש.

לסיכום

האם ניתן להילחם בפגעי הזמן באמצעות הטיפול? התשובה היא כי ניתן לדחות את הופעתם באמצעות תזונה נכונה, הימנעות מחשיפה לשמש וגם באמצעות הטיפול המעודד יצירת קולגן  בגוף.

לפרטים נוספים לחץ כאן..