מזותרפיה

pic24

מזותרפיה מהי?

מזותרפיה הוא טיפול שאינו פולשני, הוא נעשה באמצעות מכשיר ה’דרמה פן’ ועוזר בתופעת התבגרות העור ולמעשה, מחזיר את המטופל כמה שנים אחורה…

בטלי קוסמטיקה, הטיפול הינו במחיר אטרקטיבי ובטיפול אפקטיבי המביא עימו תוצאות הנשמרות לאורך זמן. הטיפול מתבצע בסדרה של 6 עד 8 טיפולים, טיפול 1 בכל חודש.
מאז שמכשיר ה-‘דרמה פן’ נכנס לתחום הקוסמטיקה הרפואית, שיטתו החדשנית לא יורדת מהכותרות ומלהיבה את הדרמטולוגים והמנתחים הפלסטים העובדים יום יום בחיפוש וטיפול אחר חידושים בתופעת ההזדקנות.

מה כל כך מיוחד במכשיר ה’דרמה פן’ ששיגע את עולם האנטי אייג’ינג?

שיטת ה’דרמה פן’ לטיפול באנטי אייג’ינג מביאה תוצאות הניכרות לעין כבר מהטיפול הראשון! הטיפול הוא כמעט ללא כאב, ללא תקופת החלמה, ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לעבודה ולשגרה.

ה’דרמה פן’, בנוסף לטיפול באנטי אייג’ינג עוזר במגוון תחומים נוספים:

מילוי קמטים, טשטוש צלקות אקנה וצלקות לאחר ניתוח, בעיות פיגמנטציה בעור, טשטוש סימני מתיחה, צלוליט, כיווץ נקבוביות פתוחות ועוד…

איך ה’דרמה פן’ פועל?

מכשיר ה’דרמה פן’ מכיל ראש של מחטים זעירות, המחטים חודרות אל העור וגורמות לחירור העור. המכשיר בפעילותו. גורם לעור ליצור בצורה טבעית קולגן ואלסטין, ולייצור תעלות הובלה זעירות לשכבות העמוקות של העור. כל הפעולות האלו, עוזרות בהתחדשות העור, בריפוי ואיחוי, ובהתהליך החדרת ויטמינים וחומרים חיוניים ופעילים לחידוש והבהרת העור.

אצל טלי קוסמטיקה, תתפנקי מטיפול יוצא דופן, הכולל גם מריחת חומר מאלחש ומסכת שיקום והרגעה לאחר הטיפול.  הטיפול אפקטיבי ביותר ותוצאותיו יראו רק אחרי שתהליך הריפוי של העור הושלם, בסוף סדרת הטיפולים.

[doptg id=”5″]