פדיקור מניקור

פדיקור מניקור

פדיקור מניקור נחשבים לשני מונחי יסוד בקרב כל אישה. נשים רבות אינן מבינות את ההבדל הטמון בין הטיפולים השונים ומהן הפעולות הכרוכות בקבלת הטיפולים. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן במטרה לעשות לך סדר בעניינים החשובים באמת.
מהו פדיקור
בדומה לכל איבר בגוף, גם לכפות הרגליים מגיע יחס וטיפול מפנק. המונח פדיקור אשר מקורו בלטינית מתייחס לטיפוח כף הרגל. במסגרת הטיפול זוכה כף הרגל לטיפול מקיף שמטרתו מניעת זיהומים ומחלות. להבדיל מטיפולים אחרים, לא מדובר בטיפול כואב אלא בטיפול נעים ומרגיע תוך שמירה על מראה כף הרגל.
אילו סוגי פדיקור קיימים
ניתן להבחין בין מספר סוגי פדיקור:
• רפואי: פדיקור רפואי מיועד לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות בכפות הרגליים. הסרת של עור יבש סביב כפות הרגליים וטיפול ביבלות זה רק חלק קטן מהטיפול. ראוי לציין כי פדיקור רפואי יש לעבור אך ורק אצל קוסמטיקאית רפואית אשר עושה שימוש בכלים מתאימים.
• קוסמטי: להבדיל מפדיקור רפואי, פדיקור קוסמטי מציג מראה יפה של כפות הרגליים. גם במסגרת פדיקור קוסמטי תעשה הסרה של עור מת ופילינג אך גולת הכותרת היא מריחת לק על אצבעות הרגליים לקבלת מראה יפה יותר.
מהו מניקור
לאחר שהבנו מהו פדיקור כעת ניגש להסבר אודות מניקור. טיפול זה מטרתו טיפוח כפות הידיים תוך דגש על ציפורני כפות הידיים. במסגרת הטיפול מתבצעת הסרה של עור מת סביב לאצבעות כפות הידיים תוך מריחה של לק והעשרת לחות. נוסף על כך, במהלך הטיפול ניתן לקשט את הציפורניים באמצעות תוספת של בנייה וקישוטים שונים התורמים למראה יפה.
אילו סוגי מניקור קיימים
• מניקור רטוב: הטיפול כולל השרייה של כף היד בקערה.
• מניקור יבש: במסגרת הטיפול נעשה שימוש בחומר הגורם לעור ריכוך.
הקפידי להסתכל על התעודות של הקוסמטיקאית
בבואך לקוסמטיקאית הקפידי לבקש ממנה להציג בפנייך תעודות שונות המעידות על ההכשרה שלה בתחום. היות ומדובר בטיפול באזורים חשובים ראוי לבחון היטב את פועלה וניסיונה. בשל הביקוש, ניתן למצוא כיום לא מעט קוסמטיקאיות אך חשוב לבחון היטב את הניסיון.

בקשי לשמוע על סיפורי העבר
לקוחות עבר ישמחו מאד לספר לך סיפורי הצלחה. חיפוש אחר קוסמטיקאית מקצועית אינו דבר של מה בכך ולכן חשוב מאד להיות קשובה.
דרך נוספת לבחון את עבודתה של הקוסמטיקאית היא לשמוע על סיפורי העבר. אין ספק כי שמיעה של סיפורי העבר תעניק זווית ראייה נוספת באשר לבחירה ותסייע בקבלת החלטה נכונה.

לפרטים נוספים התקשרו: 077-2019040