פיגמנטציה

פיגמנטציה

אצלי אין סודות – יש רק פתרונות !

כתמי עור מופיעים בדרך כלל בצבע חום בהיר, והם יכולים לצוץ בכל חלקי הגוף – בגב, בזרועות, באזור המחשוף ואף על הרגליים. וכאשר הם מגיעים, ופתאום בבוקר אחד מתגלים, אז … בואו נאמר שזה לא בדיוק גורם לנחת רוח, ולמצב רוח מעולה.

אני טוענת שכשמדובר במראה שלך אין שום סיבה להתפשר ולהשלים עם הכתמים, שפשוט לא מחמיאים. אני יודעת מה ההרגשה כאשר את מסתכלת במראה..ממש לא בא לך לראות את כל הפגמים הקטנים..זה פשוט יכול לקלקל את כל ההרגשה האישית.

אז בואי אסביר קודם פגמנטציה מהי?

צבע העור שלנו נקבע בעיקר על ידי פיגמנט הנקרא “מלנין”, שנמצא בשכבת העור החיצונית (האפידרמיס).
המלנין מגן עלינו מקרינת השמש. הוא סופג את קרני השמש ולאחר מכן מחזיר (רפלקציה) את קרני השמש החודרת לעור ובכך מונע נזק לתאים.
עם כל חשיפה של העור לשמש, נוצר מלנין במטרה להגן על העור. תהליך יצור המלנין הוא בעצם תהליך השיזוף, אך פיזור חלקיקי הצבע (הפיגמנטים) אינו תמיד אחיד ולעיתים ישנה הצטברות של פיגמנט באזור מסוים היוצרת כתם.
הגורמים לכתמים עשויים להיות חשיפה לשמש, גלולות למניעת הריון, תחליפי הורמונים, שימוש בתרופות וכמובן – הזדקנות העור עם הגיל.

אבל את מי זה מעניין ???

כי יהיו הסיבות אשר יהיו – מה שיותר מעניין זה מה ניתן לעשות בקשר לזה. מה לעשות כדי שהכתמים יהפכו לזיכרון רחוק ? מי כמוני מבינה שהיית רוצה פשוט “למחוק” אותם ולזכות שוב בעור חלק – כמו פעם…

מטפלים בכתמי עור – נקודה !

המון נשים סובלות מבעיית הכתמים באזורים שונים בגוף, רובן מסתובבות זמן רב עם הכתמים לפני שהן פונות לטיפול רפואי או לייעוץ מקצועי. רבות פונות קודם כל לרופא עור שלצערי ולצערן לא נותן לזה פתרון. כאשר הן מגיעות לקליניקה זה בדרך כלל אחרי כמה אכזבות ועם לא מעט ההתלבטויות – “לטפל או לא לטפל?” ואם כן אז ” איך בכלל ניתן לעשות את זה? אני אומרת לנשים חד משמעית – “בכתמי עור מטפלים – נקודה!”

אם קיווית בסתר ליבך שאיכשהו הכתמים ייעלמו בכוחות עצמם או עם השיזוף, אז טוב..בוודאי כבר הבנת שזו לא אופציה. אבל אם חלמת לקום בוקר אחד, להביט במראה ולראות עור חלק, זה דווקא כן אפשרי. הגעת למקום הנכון !

בקליניקה שלי אני מטפלת בפיגמנטציה בעזרת מכשיר ה- Cenergy וה- IPL לקבלת תוצאות מירביות.

אני כאן בשבילך כדי שיחד נשיג את המטרה – גוף יפה וחלק. וחידוש העור תוך זמן קצר. אני מבטיחה לך שעם סיום הטיפול לא יהיה לך שום צורך להסתיר את עור גופך.

 

אז למה את מחכה?

התקשרי כבר עכשיו וביחד נעלים את הכתמים

077-2315931