פילינג יהלום

pic018

פילינג יהלום, מתבצע באמצעות מכשיר יעיל ובטוח לחידוש העור בדרך מכנית וחדשנית. פילינג יהלום הינו חזק יותר ומאפשר חדירה פיזית עמוקה של חומרים פעילים לשכבות העור החיצוניות העוזרות לחידוש תאי העור. שבבי היהלום מלטשים את עור הפנים ומרחיקים את התאים המתים. הטיפול נחשב מורכב, אך בטוח.

פילינג יהלום גורם לחידוש התאים ולהרחקת הקרנית שהיא השכבה החיצונית של העור, שבה יש תאים זקנים. בכך, הטיפול מסייע בתהליך האנטי אייג’ינג והרחקת הקמטים.

לאחר הטיפול, החומרים נספגים היטב ומובילים לתוצאות אפקטיביות הנראות לעין כבר מהטיפול הראשון. העור נראה צעיר יותר ובריא הרבה יותר.

פתרון אפקטיבי לפצעי בגרות (אקנה)? הגעתם למקום הנכון…

האקנה גורם לסבל, להורדת הביטחון העצמי בכל גיל והתעסקות מיותרת. הפצעים המוגלתיים לא נעימים לעין וגם מעיקים בהרגשה הכללית. הם מציקים ופוגעים באסתטיקה החיצונית כולה. אקנה הוא לא מחלה ולא זיהום…הוא נגרם בשל פעילות יתר של בלוטות הגוף וקשורה לפעילות ההורמונים בגוף, לדי אן איי שלנו, תזונה לא מבוקרת וחרדות הנלוות לגיל ההתבגרות.

בטלי קוסמטיקה תמצאו את הפתרון הטבעי והמהיר ביותר לפצעי אקנה בלי תרופות ובלי כימיקלים…

הטיפול באקנה אצל טלי קוסמטיקה, נעשה בדרך טבעית ובלי רעלים מיותרים. עם טיפול נכון והתמדה, תוכלו להעלים את פצעי האקנה ואת הצלקות וליהנות מעור חלק…כן, זה אפשרי! לא תאמינו כמה מהר הטיפול משפיע…

עם שיטת הטיפול הבלעדית של טלי רואים תוצאות תוך 4 ימים, כבר מהטיפול הראשון!

הטיפול הוא יומיומי, בטיפול משלב בבית, ומרגיע את העור באופן משמעותי.

הטיפול הכולל משיג תוצאות מופלאות שלא רק מעלימות את האקנה – הן משפרות את כל מראה עור הפנים ומעודדות שיפור כללי בעור.

העור שלך יכול להיראות נפלא תוך זמן קצר – לא מאמינה?

בואי ותראי, במכון של טלי קוסמטיקה.