תקנון ומדיניות פרטיות

מידע כללי

 1. אתר "טלי מימון – המרכז לאסתטיקה מתקדמת" הינו חנות מקוונת המציעה מוצרי טיפוח וקוסמטיקה לנשים ולגברים. האתר מופעל ע"י טלי קוסמטיקה.
 2. העושה שימוש באתר מצהיר כי קרא את תקנון האתר, מסכים לו ומתחייב לפעול על פי הוראותיו. בהתאם לכך, אין ולא תהא לעושה שימוש באתר או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד האתר ומפעיליו, מלבד טענות הקשורות במישרין להתחייבויות החברה ע"פ תקנון זה.
 3. העושה שימוש באתר, מתחייב לעשות זאת אך ורק לשם ביצוע הזמנות וקבלת מידע. אין לעשות שימוש באתר זה למטרות אחרות.
 4. השימוש באתר מותר מגיל 18 ומעלה בלבד.
 5. תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מופנה כלפי נשים וגברים כאחד.

מדיניות האתר

 1. התמונות המצולמות באתר הינן להמחשה בלבד.
 2. מגוון המוצרים, המחירים, מחירי המשלוח, אמצעי התשלום ותנאי התשלום באתר יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של מפעילת האתר.

הרכישה באתר

 1. כל המוצרים המוצגים באתר קיימים/ לא קיימים במלאי לפי המצויין באתר.
 2. במידה ונפלה טעות ומוצר מסוים המוצג באתר אינו קיים במלאי או שמסיבה אחרת, לא ניתן לספקו ללקוח, נציג האתר יצור קשר עם הלקוח תוך שלושה ימי עסקים מיום הרכישה במייל או בטלפון. ההזמנה תבוטל והלקוח לא יחויב בגינה. ככלל, לא יינתן פיצוי בשל ביטול עסקה.
 3. החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל את מספר הפריטים שניתן לרכוש בכל הזמנה ממוצר מסוים או מכלל המוצרים.

ביטול רכישה

הלקוח רשאי לבטל עסקה שבוצעה באתר או להחזיר מוצר שנרכש באתר, בכפוף ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, ע"פ הכללים הבאים:

 1. ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. הודעה על ביטול עסקה או החזרת מוצר תעשה באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת info@busingroup.com.
 2. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% מסך העסקה, אך לא למעלה מ- 100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק. ובנוסף יחויב הלקוח בסך 15 ש"ח עבור עמלת ביטול בחברות האשראי.
 3. במקרה של ביטול עסקה או החזרת מוצר לאחר שהמוצר כבר סופק לרוכש, יחזיר הלקוח את המוצר באריזתו המקורית כשהוא סגור וללא שהאריזה נפתחה, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. החזרת המוצר תהווה תנאי לביטול העסקה.
 4. ככלל, לא ניתן להחזיר מוצרים שנעשה בהם שימוש או שאריזתם נפתחה, גם אם לא נעשה בהם שימוש.
 5. בכל מקרה של ביטול עסקה או החזרת מוצר מכל סיבה שהיא, דמי המשלוח לא יוחזרו.

אספקה ומשלוח

 1. הזמנות מאתר "טלי מימון – המרכז לאסתטיקה מתקדמת" יסופקו בתוך שבעה ימי עסקים, לכתובת שצוינה בהזמנה, באמצעות חברת שילוח או דואר שליחים/רשום לפי בחירת הלקוח בעת ביצוע ההזמנה.
 2. עלויות השילוח יפורטו בעת ההזמנה, בעמוד התשלום.
 3. המוצרים הנרכשים באתר יסופקו לכתובת בגבולות ישראל בלבד. החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק מוצרים מחוץ לגבולות ישראל או לספקם בעלויות משלוח ותנאי משלוח אחרים מהמצוין באתר וע"פ שיקול דעתה הבלעדי.

שירות לקוחות

 1. לשאלות וקבלת מידע, ניתן לפנות למחלקת שירות הלקוחות של החברה בכתובת הדואר האלקטרוני : talicosmetics@talicosmetics.co.il

פרטיות

אבטחת מידע ופרטיות

• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים ולהעבירו לצד ג', אלא    על מנת לאפשר את הרכישה באתר המכירות ובהתאם לכל דין.

 1. פרטי האשראי של לקוחות החברה אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה. סליקת כרטיסי האשראי מתבצעת ע"י גורם חיצוני בעל מומחיות בסליקת כרטיסי אשראי.
 2. החברה תהא רשאית לשלוח למשתמשי האתר מידע בדבר מבצעים שעורכת החברה, מוצרים שונים למכירה ועוד. משתמש שאינו מעוניין בכך יוכל להסיר עצמו ממאגר הלקוחות של החברה בכל עת.
 3. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים ולהעבירו לצד ג', אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר המכירות ובהתאם לכל דין.

טרם הרכישה של מוצרי קוסמטיקה באתר, מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית לגבי אופן ותדירות השימוש במוצרים השונים, השפעות, תופעות לוואי וכו'.